Srednje škole

GRADSKA SPORTSKA NATJECANJA SREDNJIH ŠKOLA GRADA PULE 2015.-2016. 

PRVENSTVO SŠ U ODBOJCI (M) I (Ž) 
Prvenstvo SŠ u odbojci (M) i (Ž) odvijalo se u dvorani SŠ Š.T.U.T.-a
Povjerenik natjecanja je bila Snježana Delalle prof.
Sudjelovalo je 7 škola u dvije grupe kod djevojaka i 8 škola u dvije grupe dod dječaka.
Grupa A (Ž): 1. Gimnazija
2. Talijanska
3. Strukovna
Grupa B (Ž): 1. Medicinska
2. Tehnička
3. Ekonomska
4. Š.T.U.T.
 Finale (Ž): 1. Medicinska
2. Gimnazija
3. Ekonomska
Grupa A (M): 1. Tehnička
2. Talijanska
3. Ind. obrtnička
4. Gimnazija
Grupa B (M): 1. Medicinska
2. Š.T.U.T.
3. Ekonomska
4. Strukovna
Finale (M): 1. Gimnazija
2. Tehnička
3. Medicinska

 

PRVENSTVO SŠ U KOŠARCI (M) I (Ž)
Prvenstvo SŠ u košarci (M) i (Ž) odvijalo se SC „Mirna“.
Povjerenici natjecanja su bili Prenz Igor prof. i Goran Jovanović prof.
Sudjelovalo je 7 škola u (M) konkurenciji i 4 škole u (Ž).
Grupa A (M): 1. Tehnička
2. Ekonomska
3. Medicinska
Grupa B (M): 1. Strukovna
2. Talijanska
3. Š.t.u.t.
4. Gimnazija
 Finale (M): 1. Ekonomska
2. Tehnička
3. Strukovna
(Ž) Ekipe su igrale svaka sa svakom te je redoslijed takav.
Redoslijed (Ž): 1. Gimnazija
2. Medicinska
3. Tehnička
4. Ekonomska
       

 

STOLNI TENIS PRVENSTVO SŠ (M-Ž) 
Stolni tenis prvenstvo SŠ (M-Ž) odradilo se je u dvorani „Mate Parlov“.
Povjerenik natjecanja – Džekić Bogdan
Grupa A (M): 1. Tehnička
2. Medicinska
3. Ind. obrtnička 
Grupa B (M): 1. Ekonomska
2. Gimnazija
3. Š.t.u.t.
4. Talijanska
 Finale (M): 1. Gimnazija
2. Tehnička
3. Ind. obrtnička
Ekipa (Ž) igrale su u jednoj grupi „svaka sa svakom“.
Redoslijed (Ž): 1. Ekonomska
2. Tehnička
3. Medicinska
4. Gimnazija
5. Talijanska
       

 

PRVENSTVO SŠ (M-Ž) U MALOM NOGOMETU
Prvenstvo SŠ (M-Ž) u malom nogometu igralo se je u dvorani „Mate Parlov“
Povjerenik natjecanja bio je Dražen Lugarić prof.
Kod djevojaka je sudjelovalo 6 škola.
Redoslijed: 1. Medicinska
2. Š.t.u.t.
3. Ekonomska
4. Tehnička
5. Gimnazija
6. Strukovna
       
Kod dječaka je sudjelovalo 9 škola raspoređenih u 3 grupe po 3 škole.
Grupa A: 1. Š.t.u.t.
2. Gimnazija
3. Strukovna
 Grupa B: 1. Medicinska
2. Ind. obrtnička
3. Tehnička
 Grupa C: 1. Talijanska
2. Ekonomska
3. Umjetnička 
 Finale: 1. Š.t.u.t.
2. Talijanska
3. Medicinska
       

 

PRVENSTVO SŠ ZA (M-Ž) U BADMINTONU
Prvenstvo SŠ za (M-Ž) u badmintonu održalo se je pri OŠ „Veli vrh“.
Povjerenici natjecanja bili su Jovanović Goran prof. i Prenz Igor prof.
U muškoj konkurenciji nastupalo je 5 škola. U ženskoj konkurenciji nastupalo je 4 škole.
Redoslijed: 1. Gimnazija
2. Medicinska
3. Tehnička
4. Ekonomska
5. Strukovna
1. Tehnička
2. Medicinska
3. Ekonomska
4. Š.t.u.t.

 

PRVENSTVO SŠ (M-Ž) U RUKOMETU 
Prvenstvo SŠ (M-Ž) u rukometu održalo se u dvorani „Mate Parlov“.
Povjerenik natjecanja bila je Snježana Delalle prof.
U muškoj konkurenciji nastupalo je 7 škola. U ženskoj konkurenciji nastupalo je 6 škola.
Redoslijed: 1. Tehnička  
2. Š.t.u.t.  
3. Medicinska  
4. Ekonomska
5.gimnazija
6. Strukovna  
7. Ind. Obrtnička
1. Tehnička  
2. Strukovna  
3. Gimnazija  
4. Ekonomska  
5. Medicinska  
6. Š.t.u.t.

Osnovne škole

GRADSKA SPORTSKA NATJECANJA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA PULE 2015.-2016.

EKIPNO ATLETIKA (M)
EKIPNO ATLETIKA (Ž)
Natjecalo se 6 škola sa svojim voditeljima. Natjecalo se 7 škola sa svojim voditeljima.
Redoslijed: 1. Šijana
2. Stoja
3. Kaštanjer
4. G. Martinuzzi
5. Tone Peruška
6. Centar
Redoslijed: 1. Vidikovac
2. G. Martinuzzi
3. Monte Zaro
4. Kaštanjer
5. Šijana
6. Stoja
7. Tone Peruška

 

MALI NOGOMET 7-8 razredi (M)
Natjecanje se je odvijalo na vanjskom terenu OŠ Vidikovac.
Povjerenik je bio Salja Sijarić prof.
Natjecalo se 10 škola u dvije grupe po 5.
Grupa A: 1. T. Peruška
2. Stoja
3. Kaštanjer
4. Veruda
5. Monte Zaro
 Grupa B: 1. Veli Vrh
2. Vidikovac
3. Šijana
4. Centar
5. G. Martinuzzi
 Redoslijed  nakon play off-a: 1. Vidikovac
2. Šijana
3. Veruda
4. Stoja

 

KOŠARKA (M)
Natjecanje se je odvijalo u dvorani OŠ Šijana.
Povjerenik natjecanja je bio Popović Branko prof.
Natjecalo se je 7 škola u dvije grupe.
Grupa A: 1. Veruda 
2. Stoja
3. Centar
 Grupa B: 1. Kaštanjer
2. Vidikovac
3. Šijana
4. Monte Zaro
 Redoslijed  nakon play off-a: 1. Kaštanjer
2. Veruda
3. Stoja
4. Vidikovac

 

KOŠARKA (Ž)
Natjecalo se je 4 škole (igrale su svaka sa svakom).
Redoslijed: 1. Kaštanjer
2. Šijana
3. Vidikovac
4. Stoja
       

 

STOLNI TENIS
Stolni tenis se je održao pri OŠ Veli vrh – ekipno natjecanje.
Povjerenik natjecanja je bio Cinkopan Kristijan prof.
Kod djevojčica bilo je 5 škola (igrale su svaka sa svakom)
Redoslijed: 1. Kaštanjer
2. Monte Zaro
3. Vidikovac
4. Veli Vrh
5. Tone Peruška
       
Kod dječaka sudjelovalo je 9 škola. Igralo se je po tri grupe po tri ekipe.
Grupa A: 1. Vidikovac
2. Stoja
3. G. Martinuzzi
 Grupa B: 1. M. Zaro
2. T. Peruška
3. Juršići 
 Grupa C: 1. Centar
2. Veli Vrh
3. Kaštanjer  
Pobjednici po grupama igrali su svaki sa svakim te se je dobio redoslijed ekipa:
  1. Stoja
2. Kaštanjer
3. Tone Peruška
       

 

PRVENSTVO OŠ U ŠAHU
 
Prvenstvo OŠ u šahu za dječake i djevojčice odigralo se pri Šahovskom klubu Pula.
Povjerenik natjecanja je bio Kristijan Valković šahovski sudac.
Kod dječaka je sudjelovalo 6 škola
(igrali su svaki sa svakim)
Kod djevojčica sudjelovale su samo 2 škole.
Redoslijed: 1. Veruda
2. Vidikovac
3. Kaštanjer
4. Tone Peruška
5. Centar
6. M. Zaro
Redoslijed: 1. Vidikovac
2. Monte Zaro

 

PRVENSTVO OŠ U RUKOMETU
Prvenstvo OŠ u rukometu za dječake i djevojčice odigralo se je u dvorani „M. Parlov“.
Povjerenik je Sportska zajednica Grada Pule.
Kod dječaka je sudjelovalo 8 škola podijeljene u dvije grupe.
Grupa A: 1. Šijana
2. Veruda
3. Kaštanjer
4. Tone Peruška
 Grupa B: 1. Stoja
2. Vidikovac
3. Centar
4. Monte Zaro
 Redoslijed  nakon play off-a: 1. Veruda
2. Stoja
3. Šijana
4. Vidikovac
Kod djevojčica sudjelovalo je 4 ekipe, koje su igrale svaka sa svakom ekipom.
Redoslijed: 1. Stoja
2. Vidikovac
3. Šijana
4. Kaštanjer
       

 

PRVENSTVO OŠ U BADMINTONU
 
Prvenstvo OŠ u badmintonu za dječake i djevojčice odigralo se je u dvorani „Veli vrh“.
Povjerenik natjecanja je bio Bernard Rovis prof.
Sudjelovalo je 4 škole kod dječaka i kod djevojčica. Igralo se „svaki sa svakim“.
Redoslijed (M): 1. Veli vrh
2. Stoja
3. Šijana
4. Kaštanjer
Redoslijed (Ž): 1. Veli vrh
2. Stoja
3. Šijana
4. Kaštanjer

 

PRVENSTVO OŠ U ODBOJCI 
Prvenstvo OŠ u odbojci za dječake i djevojčice odigralo se pri školi „Veli vrh“.
Povjerenik natjecanja je bio Bernard Rovis prof.
Sudjelovalo je 8 škola kod dječaka i kod djevojčica. Igralo se u dvije grupe u obje konkurencije.
Grupa A (Ž): 1. Veli Vrh
2. Vidikovac
3. Centar
4. Stoja
Grupa B (Ž): 1. Veruda
2. Kaštanjer
3. Tone Peruška
4. Šijana
 Finale (Ž): 1. Veruda
2. Šijana
3. Veli Vrh
4. Vidikovac
Grupa A (M): 1. Veli Vrh
2. Veruda
3. Kaštanjer
4. Centar
Grupa B (M): 1. Šijana
2. G. Martinuzzi
3. Stoja
4. Vidikovac
Finale (M): 1. Veli Vrh
2. Stoja
3. Kaštanjer
4. Vidikovac

 

PRVENSVO OŠ V-VI RAZREDA U ODBOJCI ZA DJEVOJČICE
Prvensvo OŠ V-VI razreda u odbojci za djevojčice odigralo se je pri školi „Veruda“
Povjerenik natjecanja je bio Breščić Saša prof.
Natjecalo se je 9 škola, koje su bile raspoređene u po tri grupe, a pobjednici grupa igrale su u finalu „svaki sa svakim“.
Grupa A: 1. Veruda
2. Kaštanjer
3. Tone Peruška
 Grupa B: 1. Veli Vrh
2. G. Martinuzzi
3. Stoja 
 Grupa C: 1. Vidikovac
2. Šijana
3. Centar  
Finale:  1. Veruda
2. Veli Vrh
3. Vidikovac
       

 

PRVENSTVO OŠ V-VI RAZREDA U MALOM NOGOMETU (M)
Prvenstvo OŠ V-VI razreda u malom nogometu (M) odigralo se je pri školi „Vidikovac“
Povjerenik natjecanja je Salja Sijarić prof.
Natjecalo se 10 škola u dvije grupe sa po 5 ekipa.
Grupa A: 1. T. Peruška
2. Stoja
3. Kaštanjer
4. Veruda
5. Monte Zaro
 Grupa B: 1. Veli Vrh
2. Vidikovac
3. Šijana
4. Centar
5. G. Martinuzzi
Finale:  1. Vidikovac
2. Veli vrh
3. Stoja
4. Veruda

 

PRVENSTVO OŠ U VATERPOLU (M)
Prvenstvo OŠ u vaterpolu (M) odigralo se kod „Mornara“
Povjerenik natjecanja je Dorić Robert prof.
Natjecalo se je 5 škola u dvije grupe.
Grupa A: 1. T. Peruška
2. Stoja 
 Grupa B: 1. Vidikovac
2. Šijana
3. Veruda
Ukupni redoslijed:  1. Tone Peruška
2. Vidikovac
3. Šijana
4. Stoja